צימרים מבודדים באמירים

בשנים האחרונות הולכת ופושטת בארץ אופנה חדשה. אנשים שמתכננים טיול מעוניינים בצימרים מבודדים.

חופשה זה שקט וראש צלול. בחופשה אתם רוצים לבלות עם המשפחה שלכם באווירה רגועה, לתת ללחצי היום יום לעבור ולהגיע לשלוות נפש כדי לאגור כוחות לשגרה. צימרים מבודדים נותנים לכם את השקט שאתם כל כך זקוקים לו. לא אוהבים ירידים רועשים ומקומות הומי אדם? רוצים לישון בלילה כשרק רעש הצרצרים ברקע? צימר מבודד בהחלט חלק חשוב מהחופשה שתמיד רציתם.

למה דווקא באמירים?

אמירים הינו כפר נופש יוצא מגדר הרגיל בגלילה העליון. בכפר תחשפו למגוון של צימרים מבודדים ברמות שונות, לאוכל מזין וטעים ולנופים פראיים ועוצרי נשימה. השקט והבדידות ביחד עם אווירת הכפר הם בדיוק השילוב שאתם זקוקים לו כדי למצוא את שלוות הנפש שלכם בחזרה.

אמירים היא אחת מפינות החמד המקסימות של הגליל. לא לחינם נקראת אמירים “בירת הצימרים של הגליל העליון”. באמירים תמצאו כפר קסום עם פעילות תרבותיות תוססת והרבה חום אנושי. אמירים אחד מכפרי הנופש הראשונים בישראל, מוקם בלב הגליל עם גישה נוחה לכל רחבי הגליל. באמירים תמצאו קהילה אנושית איכותית, גלריות ומסעדות לצד מרכזי טיפול לגוף ולנפש.

אמירים היא ביתם של אחת מקהילות הטבעונים צמחוניים הראשונות בישראל. הקהילה המתפרנסת מתיירות ומחקלאות אורגנית מהווה בית גידול וסביבה מושלמת למרפאים ומטפלים שגילו את אמירים כמקום המושלם ביותר לקליניקה שלהם.

רוצים להכיר את ארץ ישראל? רוצים לטייל באווירה רגועה וחלומית? בואו לבקר באמירים. באמירים תמצאו מגוון של צימרים מכל מיני סוגים ובכל רמות ההידור והאבזור. צימרים על בריכה, וילות, ספא ועוד. את הכל תוכלו למצוא באמירים.

אמירים – לגוף ולנשמה.

אין לראות במידע האמור לעיל אלא המלצה והתרשמות של הכותב בלבד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.