ערים שאסור לפספס בארצות הברית

טיול בארצות הברית הוא לא עניין של מה בכך. גודלה של המדינה הענקית מאפשר טיול ממושך לאורך מדינות ואטרקציות שונות, או הישארות למשך תקופה במקום אחד והיכרות שלו לעומק. כך או כך, טיול לארצות הברית הוא כזה שצריך להקדיש לו זמן כראוי מראש. בשנים האחרונות השוק של עגלות בחו”ל התפתח כאופציה לנופש ארוך בחו”ל תוך כדי עבודה המאפשרת תקציב לנופש.

לאלו המעוניינים לעבור בין כמה ערים מרכזיות במהלך הטיול, מצורפות ההמלצות שלנו לשלושת הערים שאסור לפספס:

ניו יורק

התפוח הגדול, העיר שלא ישנה אף פעם, ניו יורק משלבת בין פאר אורבני לבין קסם עיירתי. עקבו אחרי הטרנדים החדשים באיסט וילג’ וברוקלין ותבלו בקונדיטוריות והבוטיקים הקטנים שזרועים לאורך הרחובות. עברו בשדרה החמישית והתרשמו מחנויות היוקרה הניצבות בה. בקרו במוזיאונים האיכותיים של העיר, והקפידו שלא לוותר על מוזיאון המט היוקרתי. על הדרך תוכלו גם לקפוץ לברודווי כדי לתפוס הצגה טובה. אם אתם אוהבים את אורח החיים המהיר והקדחתני של הקדמה, ניו יורק היא בדיוק העיר בשבילכם.

פילדלפיה

כעיר בעלת מורשת היסטורית רבת שנים, פילדלפיה היא אחת הערים המתוירות ביותר בארצות הברית. פילדלפיה היא ביתה ההיסטורי של הכרזת העצמאות ושל החוקה האמריקאית שנחתמו שתיהן בעיר זו בהיכל העצמאות שבה. בעברה שימשה פילדלפיה כעיר הבירה של המדינה, אך היא רחוקה מלהיות תקועה בעבר – פילדלפיה המודרנית מלאה במוזיאונים מוכרים, חיי לילה עשירים, קבוצות ספורט רבות ושוק מסעדות וקולינריה נרחב.

סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא היעד המושלם לאלו עם רוח חופשית, עין אומנותית, וחוש טעם מלא דמיון. כבת דודתה המעודנת של ניו יורק, העיר משלבת בין תחושת העיר הגדולה ובין האופי הדרומי שלה כדי ליצור אווירה מיוחדת וקסומה של עיר קטנה. תוכלו ליהנות מהאטרקציות הפופולריות של העיר – טיול במרינה וצפייה באריות ים הנחים על החוף, גשר שער הזהב, ואף תוכלו לצפות באלקטרז מנקודות צפייה ייעודיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.