נופים ונהנים

בישראל ישנן לא מעט אפשרויות בפני הרוצה לנפוש. הנופש בישראל יכול להתבצע בבתי מלון על חוף היום, בשייט על יאכטה בלב ים ובצימרים בצפון ובדרום. אופי המקום ,בכל אחד מהמקומות הללו, מאפשר סגנון נופש שונה. מעבר לכך, אתרי נופש בישראל, בעלי נישה וגישה ייחודית.

דוגמא למקום ההופך את הנופש בישראל למיוחד במינו הוא מושב אמירים. הצימרים באמירים שבגליל, מאפשרים לנופש בהם חוויה ייחודית שאין דומה לה בכל הארץ וזאת בגלל יחודו של מושב אמירים. מושב אמירים ממוקם מעל בקעת סכנין ומשקיף עליה. הנוף המדהים והמיוחד הנשקף מהמושב, לוקח את הנופש בו אל המחוזות הירוקים של אירופה הקלאסית.

מעבר לנוף הבלתי רגיל הנשקף מהמושב, ניתן למצוא בו גם חוויות קולינריות רבות וייחודיות הנותנות לנופש באמירים חלון לחזון הטבעונות והצמחונית הקיים במקום. המסעדות הקיימות במושב מציעות לסועד בהם תפריט ייחודי ובלעדי שמשאיר טעם של עוד וכל זאת על טהרת המטבח הצמחוני והטבעוני.

מעבר לנוף ולחוויה הקולינרית המיוחדת שניתן למצוא באמירים, מיקומו של המושב נותנת לנופש הזדמנות ליהנות משלל האטרקציות הקיימות באזור. המושב אמירים ממוקם בצפון הארץ והנופש במקום יכול ליהנות מנגישות רבה לשלל האטרקציות הקיימות באזור כמו: נחלים באזור, מסלולי טיול רגלים, מסלולי טיול רכובים ואתרי תרבות המצויים בסביבה.

בפני הנופש בישראל עומדות אפשרויות רבות, אך נראה שאין הרבה מקומות שיכולים להציע את שלל היתרונות המצויים בנופש בצימר באמירים. היתרונות מתחילים בנוף והשקט המדהים הקיימים במושב, ממשיכים דרך החוויה הקולינרית המקומית ונגמרים בקרבה הגאוגרפית לאטרקציות הרבות הקיימות באזור. עם כל כך הרבה יתרונות, נראה שההתלבטות מיותרת, לנפוש בצימר באמירים זו הדרך שלך לחופש אמיתי. כי נופש זה אמירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.