כל מה שאתם צריכים לדעת על מדריך טיולים פרטי

אין מהנה מאשר לטייל ברחבי ארצנו היפה אשר מכילה לא מעט נופים מרהיבים וקסומים, מסלולי הליכה מאתגרים, צמחיה מרהיבה ביופייה ועוד. ישנם אנשים אשר מעדיפים לטייל לבד ואחרים אשר מעדיפים בקבוצות. על מנת להגיע למקום מסוים בארץ שטרם טיילנו בו ואשר כולל מסלול הליכה יש צורך בשירותי מדריך טיולים פרטי. עם מדריך טיולים פרטי בישראל נוכל להעביר את הטיול בבטחה ורבה וכן לשמוע סיפורים היסטוריים מעניינים על האזור. מעבר לכך עם מדריך טיולים פרטי בישראל תוכלו להיחשף למקומות שטרם הכרתם עד כה ואשר קשה להגיע אליהם ללא מדריך טיולים.

מה תפקידו של מדריך הטיולים פרטי?

מדריך הטיולים הוא מדריך אשר בקיא באתרי טיולים שונים ברחבי הארץ. המדריך מכין את מסלול הטיולים הרלוונטי לכם בהתאם לאזור בו אתם מטיילים. התאמת האזור למטיילים דורשת התאמה לאופי המטיילים, אופי הטיול, המסלול שמדובר בין אם זה מסלול מורכב ומאתגר הכולל מסלולי הליכה לא קלים או מסלול קליל יותר. המדריך יספר לכם על ההיסטוריה של כל מקום ומקום, ייקח אתכם למקומות מיוחדים ועתיקים וכן יהפוך את החוויה למושלמת עבורכם, כך שבסופו של דבר תצאו עם חוויה לחיים.

באילו מצבים ניתן להיעזר במדריך טיולים פרטי?

ניתן להיעזר במדריך טיולים פרטי במצבים בהם אנו יוצאים כקבוצה גדולה יחדיו לאזור מסוים בארץ הכולל מסלולי הליכה מורכבים. נמצא מדריך טיולים בטיולים השנתיים של בתי הספר, ביום גיבוש או כיף מטעם העבודה לעובדים, בטיולים מאורגנים לאזורים שונים בארץ, שמגיעים תיירים מחו”ל לארץ ועוד. גם במצב בו מגיעים אלינו אורחים חשובים מחו”ל וברצוננו להרשים אותם נוכל להשכיר מדריך טיולים פרטי בישראל שיכול להראות להם את הנופים היפים בארץ ומסלולי ההליכה השונים, וזאת על מנת שיוכלו להכיר את הארץ ולהרגיש אותה בצורה מיוחדת.

היכן כדאי לכם לטייל עם מדריך טיולים פרטי?

עם מדריך טיולים פרטי תוכלו לטייל בכל אזורי הארץ בין אם זה אזור הצפון היפיפה והירוק או אזור הדרום עם הנופים ההרריים המיוחדים. תוכלו אף לטייל במרכז הארץ במיוחד אם אתם מגיעים מהצפון או מהדרום. לפני שאתם מתכננים את הטיול שלכם ברחבי הארץ, חשוב שתתאימו את אזור הטיול לאופי המטיילים. אם מדובר על משפחות עם ילדים קטנים, ניתן לבחור מסלולי הליכה קלים יותר ולא מורכבים, אך אם מדובר על אנשים צעירים ללא ילדים שאוהבים אתגרים, תוכלו לקחת אותם למסלולים מורכבים וקשים יותר להליכה ואף לשלב אטרקציות שונות בהתאם.

כיצד תבחרו מדריך טיולים המתאים לכם?

החלטתם לשכור את שירותי מדריך הטיולים הפרטי שלכם, עכשיו הגיע הרגע לבחור אותו. על מנת לבחור נכון את מדריך הטיולים שלכם, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

המלצות– בקשו שמות של מדריכי טיולים פרטיים מחברים, משפחה, עמיתים לעבודה, שכנים ועוד. המלצה של מדריך טיולים פרטי ממישהו קרוב היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבחירת מדריך טיולים, מכיוון שמי שממליץ לכם עליו ניסה את שירותיו ויודע עד כמה הם טובים ומתאימים. לאחר המלצה של מדריך הטיולים דברו עם המדריך ושאלו אותו את כל השאלות שיש לכם לגבי מסלול הטיול.

מבוטחות המדריך- חשוב שהמדריך שלכם היה מבוטח. בקשו לראות פוליסת ביטוח שלו, במיוחד אם מדובר על טיול אתגרי שיש בו סיכון רב. עם מדריך מבוטח תוכלו להיות בטוחים שברגע של פציעה בטיול בעקבות התנהלות רשלנית, תוכלו לתבוע את המדריך.

ניסיון ורקע קודם- בדקו מהו הרקע של מדריך הטיולים שלכם, היכן רכש את השכלתו, האם הוא מטייל באופן קבוע או כתחביב מדי פעם, האם יש לו רישיון מורי דרך ועוד. בקשו לראות כל מידע שאתם מבקשים לדעת. חשוב שתוכלו לסמוך על מדריך הטיולים שלכם על מנת שיחזיר אתכם בשלום מהטיול.

אל תשלמו למדריך ללא שירותי חשבונית וקבלה- אל תשלמו למדריך טיולים פרטי בישראל כסף ללא קבלת חשבונית או קבלה על הסכום ששילמתם. ישנם לא מעט מדריכי טיולים פרטיים אשר עובדים ללא רישיון וללא ביטוח, ועל כן בגלל שאין ברשותם הם מבקשים מחיר זול יותר להדרכה. ללא חשבונית או קבלה נוצרת בעיה שלא שילמתם ולא תוכלו להוכיח זאת במקרה של פציעה בטיול או בעיה אחרת שנוצרת במהלך הטיול.

קביעת מסלול לפני הטיול- לאחר שסגרתם עם מדריך הטיולים הפרטי תוכלו לבדוק איתו יחדיו את  מסלול הטיול בטרם תאריך הטיול עצמו. כך תוכל לדעת בוודאות איך הטיול יתנהל, איך מסלולי ההליכה, איך המדריך עצמו שולט בחומר וכן במקומות השונים, האם הוא מעניין ומעורר עניין באנשים או משמעם ועוד. באמצעות נתונים אלו תוכלו להחליט אם כדאי לכם להשתמש בשירותית מדריך הטיולים הפרטי.

המלצת הבלוג

אנו רוצים להמליץ על צור טורס,

אליהו צור הינו מדריך טיולים פרטי מבין הותיקים והטובים בארץ, אם אתם מחפשים טיול פרטי ואיכותי תפנו אליו ולא תתחרטו.

Tzur Tours – israel private tour guide

Tzur Tours – israel tour packages

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.