טיול בקנדה

עם גאוגרפיה מגוונת כמו ההיסטוריה שלה והאזרחים, קנדה היא יעד מרגש לחקירה וטיול. מחוף לחוף, כל מחוז מציע מגוון אטרקציות ייחודיות ומרהיבות. מאגמים שקטים ורגועים, הרים נישאים וצוקים, ארכיטקטורה ובניה, ניתן לטייל בקנדה עוד ועוד, ולהמשיך ליהנות מהנופים. נכון, המחיר אינו זול בהכרח, אך אם לא הספקתם לחסוך כסף לטיול ארוך, תוכלו לפנות לאופציה של עבודה בקנדה, ולהרוויח את כספכם בזמן שאתם מטיילים ונהנים.

אז מה כדאי לעשות בקנדה? איגדנו רשימה של מספר אטרקציות משתלמות ביותר עבורכם:

  • פארק לאומי באנף

אתר מורשת היסטורי זה נוסד בשנת 1833, וידוע ביופיים של הרי הרוקי הקנדים, בנוף הפראי והעשיר שלו, ובמעינות החמים הייחודיים שלו. בפארק ניתן למצוא אלפי קילומטרים של מסלולי אופניים לקיץ, אגמים מדהימים בהם ניתן לשוט בקנו או בקיאק ואתרי סקי מרהיבים בחורף. ניתן למצוא בפארק גם אזורים עם חנויות ומלונות לתיירים.

  • סייפרס הילס (הרי הברוש)

באתר זה תוכלו למצוא שילוב של ביצות, ערבות, ויערות. ההרים הנישאים משקיפים על אגמים יפהפיים, ומגוון חיות בר וצמחים. תוכלו למצוא באתר זה גם מתקני אומגה וחוות מתפקדות לרכיבה על סוסים.

  • דרומהלר

דרומהלר, הממוקמת בלב אדמות הזיבורית של קנדה, נקראת גם “בירת הדינוזאורים של העולם”. בסוף המאה התשע עשרה, במהלך חיפוש אחר פחם לאורך ערוץ הלבה, נמצאה גולגולת של דינוזאור. תוכלו לבקר במוזיאון המלכותי טיירל ולראות מגוון רחב של דינוזאורים ומאובנים, או לבקר במכרות הפחם באזור שהינם כיום אתר שימור היסטורי.

  • נהר הפרייזר

נהר הפרייזר, שאורכו כ1400 ק”מ, הינו הנהר הארוך ביותר בקולומביה הבריטית. הנהר הינו בית לנדידת הסלמון הגדולה ביותר, ולדיג הסלמון הפורה ביותר בעולם. גם דיג חדקוניות בנהר זה הינו מפורסם בכל העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.