חופשה מטהרת

חופשה בעיננו היא חוויה מטהרת, היא נועדה לקרב אותנו לטבע ולהראות שהאדם והטבע יכולים לחיות יחדיו בהרמוניה. כפר הנופש באמירים נותן בדיוק את החוויה הזאת. בנופיו הקסומים של הגליל, בתוך שמורת טבע, הקמנו את הכפר שלנו בו אנחנו חיים בהרמוניה עם הטבע, הגידולים החקלאיים שלנו הם אורגניים, תושבי הכפר מקיימים אורח חיים טבעוני-צמחוני ואנחנו משתדלים ככל הניתן להראות שבניגוד לתרבות הצריכה המערבית הנפוצה, אפשר גם אחרת.

אצלנו באמירים אתם יכולים לחוות את ההרמוניה שבין אדם לטבע, ועוד הרבה חוויות שיעשירו את החופשה שלכם ויעניקו לכם חופשה נהדרת.

אי אפשר לדבר על אמירים מבלי לציין את הנוף, אי אפשר באמת לחוות חיבור אמתי לטבע בלי נוף מקסים ומעורר השראה, ולנו באמירים יש בדיוק את הנוף שאתם מצפים לראות, הנוף המקסים שישקף מחלונכם יהיה הרי הגליל הירוקים מצד אחד, והכנרת מצד שני. וזאת כבר התחלה לחופשה מושלמת.

צימרים באמירים, באמירים ישנם מגוון של צימרים מפנקים, המספקים שירות לנופשים איכותיים כמוכם. באמירים כקהילה המקיימת אורח חיים טבעוני-צמחוני יש מגוון של מסעדות המציעות תפריט המותאם לקהל הטבעוני-צמחוני כמו גם לקהל הרחב. אין כמו חופשה כדי לנסות תזונה אחרת, ולקבל את המיטב שיש למטבח הטבעוני-צמחוני להציע.

חופשה כמובן איננה חופשה אם אי אפשר לצאת לאן-שהוא, החדשות הטובות הן שאמירים נמצאת בדיוק בנקודה האסטרטגית ממנה אפשר לצאת בקלות ובמהירות לכל האטרקציות שמציע הגליל למטייל, מצפורים, יקבים, טיולי ג’יפים, פעילויות לילדים ועוד…

החלטתם להישאר בכפר? לא תשתעממו. הכפר עצמו מציע שפע של אטרקציות למטייל, גן פסלים עם פסלים של מיטב האומנים ישראלים ובין לאומיים. שבילי טבע עם נוף מפעים, מרכזי ספא מפנקים המציעים טיפול לגוף ולנפש, עם מגוון מטפלים. בעונת הרחצה ישנה גם בריכת שחיה חצי אולימפית העומדת לרשותכם עם מציל מוסמך בכל שעות היום.

אמירים – אדם, טבע, חופשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.