חופשה באמירים

טיולים שונים בצפון ובגליל הם חלק בלתי נפרד מהתרבות ומהוויה הישראלית. האוויר הנקי, הנוף הירוק, הטבע המשגע וכמובן הצימרים, הם הדברים אשר הופכים את הטיול בצפון הארץ לחוויה ישראלית יוצאת דופן. את הצימרים, ניתן למצוא במקומות רבים בצפון הארץ, אך נראה שאין מקום קסום המלא בצימרים מיוחדים כמו מושב אמירים שבגליל.

חווית הצימרים במושב אמירים מתחילה בנוף הנשקף מן המושב. הנוף הגלילי הירוק, הדומה באופיו ובצורתו לנוף באירופה, משרה על השוהים בישוב הרגשה של נחת, שחרור והכי חשוב, הרגשה של חופש. השילוב המדהים, אותו ניתן למצוא באמירים בין נוף מדהים לשקט, הופך כל נופש במושב לחופשה אמתית.

חוויה נוספת וייחודית, המאפיינת את החופשה באמירים, היא חווית הטבעונות והצמחונות. גרעין המייסדים של המושב, חרט על דגלו את עניין זה. המושב הוקם על ידי יוצאי אירופה אשר ראו בטבעונות ובצמחונות דבר ששווה להשקיע בו ולאמץ אותו וכל תושבי המקום הינם צימחונים או טבעונים. העדפתם זו של תושבי המקום, הביאה אותם לפתוח מסעדות המתמחות בהכנת אוכל טבעוני וצמחוני שאין דומה לו. לנופשים באמירים, מחכה חוויה קולינרית מיוחדת, הכוללת מטעמים טעימים ומיוחדים שמקורם במטבח הצמחוני והטבעוני.

מעבר לשילוב של השקט, הנוף והאוכל, יכול הנופש באמירים ליהנות גם מהאטרקציות הקיימות מסביב למושב. החל מטיולים רגליים בנחלים הסובבים את המושב, דרך טיול בגן הפסלים של מוזיאון ישראל וכלה בטיולי ג’יפים באזור המושב.

אם אתם מחפשים חופשה מיוחדת הכוללת בתוכה: נוף מדהים, אווירה רגועה ושקטה וחוויה קולינרית ותרבותית, אנו באמירים נשמח לארח אתכם בצימרים העומדים לרשותנו. אנו נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שיהפוך את החופשה שלכם למיוחדת ומושלמת. בואו אלינו לחופשה באמירים, תתאהבו במקום ובשקט ולא תאמינו שכל זה נמצא כאן-בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.