הצימרים המשתלמים ביותר למשפחה

החלטתם לקחת את המשפחה ולנפוש בצימר כל הכבוד! רגע לפני שאתם מחליטים על הצימר שאתם רוצים להעביר בו את החופשה שלכם. חשוב שתשימו לב לכמה דברים חשובים בטרם תבחרו צימרים למשפחות אשר יתאימו לכם. המגוון המבלבל של צימרים למשפחות לא מקל עלינו את הבחירה המבלבלת והמגוונת של הצימרים אשר קיימים בכל רחבי הארץ, עם כמה נקודות חשובת שחשוב שתשימו לב עליהם תוכלו לבחור את הצימר המושלם לכם ולמשפחה שלכם. אז על מה כדי לכם לשים לב:

מספר הנפשות במשפחה כן קובע

אם אתם משפחה עם מספר נפשות גדול תצטרכו למצוא לכם צימר בהתאם לצרכים האישיים שלכם .צימר לזוג ללא ילדים או זוג עם ילד אחד הוא צימר קטן יותר אשר מותאם לצרכים של המשפחה, אך שמדובר על משפחה עם כמה ילדים המצב שונה, במיוחד שמדובר על ילדים קטנים ותינוק. אם אתם זוג צעיר עם תינוק תוכלו להסתפק בצימר זוגי ללא חדר נוסף ועם לול של התינוק, כך שהילד יוכל לישון אתכם באותו החדר, אך במידה ואתם משפחה עם מעל 3 נפשות תצטרכו לקחת צימר למשפחות שהוא גדול יותר מצימר זוגי ועולה יקר יותר. בצימר זה תוכל לאכלס את כל המשפחה שלכם למשך כל החופשה, לכם יהיה את חדרה שינה ולילדים חדר משלהם. כמו כן חשוב שתקפידו שאין מדרגות והגישה לצימר היא נוחר על מנת שתוכלו להגיע במידת הצורך עם עגלה. במידה ומדובר על ילדים גדולים תוכלו להוסיף חדר בנוסף לחדר שלכם.

גיל הילדים

רגע לפני שאתם סוגרים על צימר למשפחות מבין מגוון צימרים למשפחות שראיתם, חשוב שתוודאו טרם הסגירה אם הצימר מתאים אכן לגיל הילדים שלכם. אם אתם מגיעים עם ילדים גדולים בני 3-12 כדאי לוודא שיש פעילויות בצימר על מנת שיעבור להם הזמן ויהיה לכם זמן איכות עם בן או בת הזוג. פעילויות כמו: בריכה, פינג פונק יעבירו בכיף את הזמן לילדים. במידה ומדובר על ילדים מעל גיל 12, חשוב שיהיה במקום עצמו חיבור לרשת ווי פיי על מנת שבמקרה שחבילת הגלישה מסתיימת יהיה לילדים מה לעשות. כמו כן, חשוב שתהיה טלוויזיה עם כבלים על מנת שיוכלו לראות תוכניות אהובות. ניתן לחבר את הטלוויזיה בכבל HDMI למחשב הלפטופ שלכם ולטלוויזיה על מנת לראות סרטים שונים במחשב על מרקע הטלוויזיה.

אופי החופשה שלכם

אם החופשה שלכם היא להיות כל הזמן בצימר עצמו בג’קוזי ולצאת לבריכה, חפשו צימרים מפנקים שכוללים זאת. תוכלו כמובן לטייל במהלך היום ולחזור לצימר רק לישון ולהתקלח, לכן בטרם החלטתם על צימר שמתאים לצרכים האישיים שלכם חשוב שתדעו את הצרכים האישיים שלכם. צימר יוקרתי לא יתאים לצרכים האישיים שלכם וכך למעשה תבזבזו סתם כסף במקום לחסוך ולהסתפק בצימר צנוע אשר מתאים לצרכים האישיים שלכם.

בחירת מועד החופשה

דבר חשוב בטרם בחירת צימר לחופשה הוא בחירת מועד החופשה. רוב המשפחות מעדיפות לעשות חופשה בקיץ בזמן בו כולם יוצאים לחופשות עם המשפחה בין אם זה בארץ או בחו”ל. אך ישנם משפחות שיעדיפו לצאת לחופשה עם המשפחה דווקא בחורף כאשר רוב האנשים חזרו מחופשת הקיץ, וזאת על מנת שיוכלו להיות לבד ולא לשמוע קולות של נופשים אחרים. מועד החופשה תלוי בכם ובצרכים האישיים שלכם. אם אתם רוצים לעשות את החופשה שלכם בקיץ בזמן בו כולם נופשים תוכלו לעשות זאת ולקחת חופש מהעבודה, אך אם העבודה שלכם בקיץ אינה מאפשרת לכם חופשה עקב העומס הרב תוכלו לעשות את החופש בחורף.

חופשה בצפון או חופשה בדרום?

עוד פרמטר חשוב בעת בחירת צימר לחופשה ממגוון צימרים למשפחות הוא מקום הצימר. ישנם לא מעט צימרים ברחבי הארץ באזור הצפון, דרום ואף המרכז, חשוב שתחליטו האם אתם רוצים להרחיק לצפון ולהתענג על הנופים המדהימים שיש לצפון להציע או אולי תעדיפו את הנופים המדבריים של הדרום. חשוב שתחליטו לפני שאתם מחפשים את הצימר וסוגרים את התאריך. צימרים בצפון הם הצימרים המדהימים ביתר שתוכלו לבקש, לכן הם מומלצים עד מאוד, אך גם לדרום ולמרכז יש צימרים לא פחות מיוחדים שמושכים לא מעט משפחות אליו. עם צימרים למשפחות תוכלו להעביר את החופשה שלכם בכיף עם הקרובים עליכם ולהטעין את עצמכם באנרגיות חדשות להמשך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.